Prodej bytu 2+kk 58 m², Orlické Záhoří, okres Rychnov nad Kněžnou

Připraveno pro Vás

Útulný byt v srdci Orlických hor na prodej!

Hledáte místo pro rekreaci na horách, ale nechcete se starat o dům? Alternativu nabízí tento útulný byt o dispozici 2+kk s balkonem, který se nachází přímo v srdci Orlických hor, si Vás jistě získá. Okolí, v němž se nachází bytový dům, je velmi klidné a přírodu máte takřka za domem. Byt se nachází v 1. patře a disponuje celkovou obytnou plochou 58 m2. V bytě se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyní, samostatná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V bytě se topí elektrickými akumulačními kamny a nejen pro navození romantické atmosféry poslouží krb. K bytu náleží dvě sklepní kóje, ideální na uskladnění lyží nebo kol. Přímo před domem se nachází dětské hřiště. Byt může případně sloužit jako investiční ke krátkodobým pronájmům.

V Orlickém záhoří se nachází základní a mateřská škola, obecní úřad a pošta. Za 5 minut se chůzí dostanete do obchodu potravin a smíšeného zboží, v řádu několika desítek minut pak nakoupíte v přilehlých obcích a městech, a to na polské i české straně. Zejména v nedalekém Rychnově nad Kněžnou naleznete plnou občanskou vybavenost – obchody Billa, Lidl, Penny a další, stejně jako lékárny či nemocnici. Autem jste za několik minut v Polsku.

Pro milovníky turistiky, zimních i letních sportů, se v okolí nachází skiareály Bedřichovka, Černá voda, Dešťné v Orlických horách (15 km), Říčky v Orlických horách (25 km), polský Zielinec a mnohé běžkařské tratě různých obtížností. V obci je krytý bazén s wellness (Penzion u Cvrčků) a venkovní bazén u Hotelu Záhoří. V přilehlém okolí jsou také mnohé cyklistické tratě a široké možnosti pro pěší turistiku. Pro milovníky běžkování byla v obci otevřena nejdelší osvětlená trať v ČR. Obec zřizuje sezónně cyklobusy a skibusy, které Vás svezou na hřebeny. Po veškerých aktivitách se můžete uchýlit do místní kavárny, nebo restaurace.

Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku tohoto útulného bytu.

Moderně vybavený obývací pokoj.

V obývacím pokoji lze topit i krbem.

Kuchyně se vstupem na balkón.

Jídelní koutek v obývacím pokoji.

Vybavená ložnice.

Koupelna disponuje sprchovým koutem. Toaleta je zvlášť.

Pohled na celý dům.

Přímo před domem se nachází dětské hřiště.

Půdorys bytu 2+kk.