Příjemně řešený byt 3+kk na pražském Proseku na prodej!

Příjemně řešený byt 3+kk na pražském Proseku na prodej!

Hledáte bydlení v klidné čtvrti, nacházející se na okraji Prahy s perfektní dopravní dostupností? Pak jste možná našli to pravé místo pro vás! Tento prostorný byt s výhledem do zeleně si vás jistě získá. Oblast Proseku, v níž se bytový dům nachází, disponuje plnou občanskou vybaveností, zelení v přilehlém okolí, nebudete to odtud mít daleko do centra města a v případě jízdy opačným směrem se navíc vyhnete kolonám, jelikož už se jen napojíte na výpadovky.

Byt, který nabízím, je o dispozici 3+kk a velikosti 73,6 m2 + lodžie o výměře 8 m2. Nachází se v 6. NP bytového domu s celkem 11 nadzemními podlažími. V bytě najdete předsíň, kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem, který navíc nabízí dostatek prostoru i pro pracovní kout, dále také dva pokoje a koupelnu s rohovou vanou a WC. Z obou pokojů je přístup na prostornou zasklenou lodžii, která vybízí k posezení či zahradničení. K bytu dále patří komora na patře, která slouží jako šikovný úložný prostor nahrazující sklepní kóji. Nemovitost je ideální pro jednotlivce, páry, rodiny, studenty, hledající spolubydlení, nebo může posloužit jako ubytování pro zaměstnance.

Byt byl průběžně rekonstruován:
– plastová okna, zasklenná lodžie
– zděné jádro (nadstandardně zvětšená koupelna
– rozvody el. nové v roce 2020
– bytový dům po zateplení, výměně střešní krytiny, výtah, výmalbě spol. prostor atp.

Bytový dům je napojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn, samotný byt pak disponuje ústředním dálkovým topením.

V blízkosti nemovitosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Během 2 minut se chůzí dostanete na zastávku MHD (metro C – Prosek či Střížkov) na metro linky B – Vysočanská to také nebudete mít daleko. V okolí bytového domu se nachází Park přátelství (2 minuty chůzí) nebo Ďáblický háj (30 minut chůze), které vybízejí nejen k procházkám, posezení na dece, ale také jistě potěší sportovní nadšence. Nakoupit si můžete v nedalekých supermarketech Penny, Lidl či Billa (do 10 minut chůze), nebo v supermarketech Tesco nebo Kaufland (automobilem do 10 minut). Pro pohodlné nákupy poslouží také nedaleké obchodní centrum Letňany, které je od bytu vzdálené 10 minut autem, do 20 minut se sem dostanete MHD. Nebudete to mít daleko ani na poštu, úřady nebo do lékárny. V okruhu 1 km se nachází mnoho mateřských a základních škol, ale také gymnázia či střední školy. V okolí je mimo jiné nespočet restauračních zařízení.

Do centra Prahy se dostanete městskou hromadnou dopravou či automobilem do 20 minut. Během několika málo minut se také dostanete na městský okruh a stěžejní výpadovky.

Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Vizualizace všech 3 místností - abyste si mohli lépe představit, jak lze byt v budoucnu zařídit.

Kuchyňský kout je propojen s prostorným obývacím pokojem.

Zde si můžete zřídit například ložnici.

tato místnost je ideální pro dětský pokoj či pracovnu.

Koupelna disponuje rohovou vanou a je spojena s toaletou.

V chodbě se díky vestavěné skříni nachází dostatek úložného prostoru.

Ze zasklené lodžie máte výhled přes stromy na Park přátelství.

Okolí domu je příjemně obklopeno zelení.

3D a 2D okótovaný půdorys pro lepší představu o dispozicích bytu.