Novostavba - řadový rodinný dům v Mezouni na Berounsku na prodej!

Připraveno pro Vás

Novostavba - řadový rodinný dům v Mezouni na Berounsku na prodej!

V zastoupení majitele Vám nabízím rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dobrou dostupností do centra Prahy. Tento prostřední řadový rodinný dům se zahradou, terasou a parkovacím stáním si Vás jistě získá. Lokalita, v níž se dům nachází, je velmi klidná, obklopují ji pole, příroda a jen několik málo domů.

Tento cihlový dům, který bude připraven k nastěhování na přelomu roku 2022 a 2023, se nachází na pozemku o výměře 377 m2. Jedná se o dvoupodlažní dům s parkovacím stáním před domem, prostornou terasou pro posezení s přáteli či rodinou a zahradou. Ve spodním patře se kromě vstupní chodby nachází také WC, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ale také technická místnost a komora. V horním patře pak naleznete dva pokoje, dvě šatny a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Dispozičně se jedná o nemovitost 3 + kk obytná plocha je 112 m2. Součástí domu je kuchyně vytvořená truhlářem na míru, Nebudete se tak muset již o nic starat.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, zatopit si můžete také v krbu na tuhá paliva. Celý dům má zabudované podlahové topení a je napojený na vodovod i kanalizaci. Je zde také možnost připojení k internetu od Starnet v rychlosti až 300Mbps.

V obci se nachází obecní úřad, potraviny Jednota, autoservis, knihovna a mateřská škola. Během 5 minut se autem dostanete do Vysokého Újezdu, kde najdete poštu, základní a mateřskou školu, či potraviny Žabka. Nejbližší zdravotnické zařízení naleznete v Třebotově či Berouně.

I přes umístění na hranici Prahy a Středočeského kraje se do centra dostanete za 35 minut, MHD za 70 minut. Je zde dobré napojení na metro linky B – Zličín.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Půdorysy s vizualizací obou podlaží.

Pohled na jednotlivá podlaží shora.

Vizualizace obývacího pokoje s kuchyní.

Vizualizace pokoje v prvním nadzemním podlaží.

Vizualizace ložnice v prvním nadzemním podlaží.

Vizualizace koupelny v prvním nadzemním podlaží.

Pohled na rozestavěný projekt - dům uprostřed.

Budoucí obývací pokoj s kuchyní.

Pokoje v prvním patře.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin