Novostavba - krajní řadový rodinný dům k dokončení v Mezouni na prodej!

Připraveno pro Vás

Novostavba - krajní řadový rodinný dům k dokončení v Mezouni na prodej!

V zastoupení majitele Vám nabízím rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dobrou dostupností do centra Prahy. Tento krajní řadový rodinný dům se zahradou, terasou a parkovacím stáním si Vás jistě získá. Lokalita, v níž se dům nachází, je velmi klidná, obklopují ji pole, příroda a jen několik málo domů. V projektu, kde se dům nachází, jsou na prodej již jen tento krajní dům před dokončením,

Tento cihlový dům, který bude připraven k nastěhování na přelomu roku 2022 a 2023, se nachází na pozemku o výměře 377 m2. Jedná se o dvoupodlažní dům s parkovacím stáním před domem, prostornou terasou pro posezení s přáteli či rodinou a zahradou. Ve spodním patře se kromě vstupní chodby nachází také WC, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ale také technická místnost a komora. V horním patře pak naleznete prostornou ložnici rodičů s možností vybudování šatny, nebo pracovny. Dále prostorný dětský pokoj. Poslední místnost může sloužit jako pracovna, nebo pokoj pro dítě. Dále naleznete v patře koupelnu se sprchovým koutem a WC. Dispozičně se jedná o nemovitost 4 + kk obytná plocha vč. terasy je 152 m2.
Dům si lze nechat dokončit dle Vašich představ, k dokočení jsou finální povrchy podlah, schodiště a doplňky typu centrální vysavač, krbová vložka atp.

Dům je vytápěn elektrokotlem. Celý dům má zabudované podlahové topení a je napojený na vodovod i kanalizaci. Budoucího vlastníka potěší příprava klimatizační jednotky v každé místnosti. Pro váš elektromobil je připraven wallbox pro nabíjení. Je zde také možnost připojení k internetu od Starnet v rychlosti až 300Mbps.

V obci se nachází obecní úřad, potraviny Jednota, autoservis, knihovna a mateřská škola. Během 5 minut se autem dostanete do Vysokého Újezdu, kde najdete poštu, základní a mateřskou školu, či potraviny Žabka. Skvělé spojení do Metropole Zličín, autem během 10ti minut jízdy. Nejbližší zdravotnické zařízení naleznete v Třebotově či Berouně, do 20ti minut se dostanete i do FN Motol. V docházkové vzdálenosti se nachází vyhlášená restaurace Zastávka v Nučíčích.

I přes umístění na hranici Prahy a Středočeského kraje se do centra dostanete za 35 minut. Autobusem PID 311 se dostanete za 26 minut na stanici metra B – Zličín.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Půdorysy s vizualizací obou podlaží.

Pohled na jednotlivá podlaží shora.

Vizualizace obývacího pokoje s kuchyní.

Vizualizace pokoje v prvním nadzemním podlaží.

Vizualizace ložnice v prvním nadzemním podlaží.

Vizualizace koupelny v prvním nadzemním podlaží.

Pohled na rozestavěný projekt - dům uprostřed.

Budoucí obývací pokoj s kuchyní.

Pokoje v prvním patře a chodba v přízemí.