Dvě prostorné jednotky 2+kk po rekonstrukci na prodej!

Dvě prostorné jednotky 2+kk po rekonstrukci na prodej!

Ve výhradním zastoupení nabízím investiční příležitost v podobě koupi nebytového prostoru, který tvoří dvě kancelářské jednotky sloužící pro bydlení.
Prostor je umístěn ve sníženém přízemí cihlového činžovního domu. Celý prostor je po zdařilé přestavbě, která probíhala v roce 2017-2018. K této přestavbě bylo vydáno stavební povolení. Prostor tvoří 2x 2+kk s koupelnou. O vytápění se stará elektrokotel rozvedený do radiátorů a ohřev vody zajišťuje boiler. Na podlaze je plovoucí podlaha v perfektním stavu, koupelny jsou vkusně zařízené.

Aktuálně je menší jednotka pronajata za 12 tis. Kč/měs (kvůli covidu), větší jednotku je možné ihned pronajmout za 15-16 tis. Kč/měs. Celkový výnos tedy je přes 30.000,-Kč . Nízké poplatky do domu díky novému výtahu, na kterém se jednotka nepodílela.

V okolí se nachází veškeré občanské vybavení. Oblast je uzpůsobena jak pro mladé rodiny s dětmi, tak i pro starší, kteří mají rádi klid. V docházkové vzdálenosti od bytu nalezneme mateřskou a základní školu, několik vysokých škol, restaurační zařízení a spoustu dalších kulturních objektů. Pár metrů od bytu se nachází hned několik obchodů s potravinami, pro ty náročnější je zde OC Eden, čerpací stanice a nakonec to nejdůležitější, a to jsou zastávky MHD. Těmi je nemovitost obklopena ze všech stran. Do centra se tak dostanete za velice krátkou dobu.

Pro milovníky přírody jsou zde hned dva parky, a to Heroldovy sady a park Grébovka. V blízkosti se také nachází velký sportovní areál s halami pro nejrůznější sporty, koupaliště a krytý bazén.

Podlahová plocha je počítána dle zákona č. 89/2012 Sb.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízím také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.

Přehrát video

Pokoje v prvním bytě.

Pokoje v druhém bytě.

Koupelny a WC jsou v obou bytech zrenovované.

Kuchyně v druhém bytě.

K bytovému domu náleží i tento prostorný dvorek, který bude určitě příjemným útočištěm nejen v letních dnech.

Pohled na bytový dům z ulice.

Popisek vztahující se k výše uvedeným fotkám-půdorysům