Chata 2+1 v Mnichovicích na prodej!

Chata 2+1 v Mnichovicích na prodej!

V zastoupení vlastníků nabízím chatu pro rekreaci či pro stavbu objektu k bydlení. Na pozemku o výměře 675 m2 se nachází již zmíněná chata (48 m2) se zahradou a pergolou pro posezení s rodinou či přáteli.

Pozemek se nachází v lokalitě chatové osady, která se v posledních letech díky změně územního plánu mění v lokalitu k bydlení. Chata je zděná, má 2 nadzemní podlaží a je podsklepená. V přízemí se nachází veranda, kuchyně, obývací pokoj s jídelnou a koupelna s WC. Na zahradě je kromě již zmíněné pergoly umístěn také zahradní domek a skleník. Vzhledem k orientaci celého pozemku na jihozápad budete mít svůj pobyt zde téměř celý den prosluněný. V patře najdete společnou podkrovní ložnici, kde se vyspí až 4 nocležníci. Nemovitost je napojena na elektřinu, voda je vedena ze studny až do domu a odpad je řešen septikem. Parkování je možno na pozemku. Internet je v této lokalitě poskytován od  STARNET.

V případě přestavby může být pozemek zastavěn až do svých 10 % (celkem tedy zastavěná plocha může činit až 67,5 m2).  

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě Mnichovic, odkud se za 30 minut vlakem dostanete do centra Hlavního města. Město Mnichovice disponuje občanskou vybaveností – obchody s potravinami, školou, školkou, poštou, městským úřadem, nespočtem restaurací, veterinou. Mnichovicemi prochází nově postavená cyklostezka, po které se pohodlně dostanete až do Prahy (kolovraty), celá trasa měří 14km.

Přehrát video

Veranda se slunečným posezením.

Kuchyně.

Obývací pokoj s jídelním koutem a schody do ložnice v patře.

Koupelna s WC.

V prvním patře se nachází ložnice s prostorem až pro 4 nocležníky.

Zahrada kolem domu je doslova prosluněnou oázou klidu.

K dispozici budete mít přístřešek pro zaparkování automobilu či motorky a také zastřešenou pergolu s místem k posezení a grilování.

Půdorysy prvního a druhého podlaží.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin