Chata 3+1 v Mnichovicích na prodej!

Připraveno pro Vás

Chata 3+1 v Mnichovicích na prodej!

V zastoupení vlastníků vám nabízím chatu k rekonstrukci o dispozici 3+1 pro rodinnou rekreaci i pro samotáře. Objekt a zahrada se nacházejí na pozemku o výměře 598 m2. Pozemek je částečně ukryt v lese a tak se vám zde bude zajisté krásně odpočívat od reality všedních dnů.

Pozemek je v lokalitě chatové osady, která se v posledních letech díky změně územního plánu mění na oblast k bydlení. Chata je zděná, má 2 nadzemní podlaží a v přízemí je budoucím majitelům k dispozici také prostorná kůlna na odkládání věcí. V 1.NP se nachází veranda, kuchyňka a obývací pokoj s jídelnou. Ve 2. NP naleznete dva pokoje, v nichž se vyspí až 3 nocležníci. Nemovitost je napojena na elektřinu, voda je k dispozici z kopané studny, avšak není dovedena až do domu. Z pozemku máte krásný výhled na centrum Mnichovic, na náměstí.

Pozemek je umístěn ve svahu a tak je z části řešen terasovitě. Zeleň zde byla z větší části vykácena tak, aby na chatu doléhalo více světla. K chatě se dostanete po zpevněné letní cestě ze dvou stran, obě varianty jsou v prudším terénu. Ačkoliv je v blízkosti pozemku vedena železnice, vzhledem k tomu, že se nachází ve svahu pod pozemkem, není prakticky slyšet a nebudete tak rušeni žádným hlukem. K objektu vede trochu náročnější přístupová cesta, nicméně se lze dostat z obou stran automobilem.

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě Mnichovic, odkud se za 30 minut vlakem dostanete do centra Hlavního města. Město Mnichovice disponuje občanskou vybaveností – obchody s potravinami, školou, školkou, poštou, městským úřadem, nespočtem restaurací, veterinou. Mnichovicemi prochází nově postavená cyklostezka, po které se pohodlně dostanete až do Prahy (kolovraty), celá trasa měří 14km.

Vstupní chodba do chaty.

Obývací pokoj s kuchyňkou se nacházejí v přízemí.

Větší ložice v prvním patře.

Menší ložnice v prvním patře.

K chatě náleží kůlna na uskladnění nejrůznějších věcí a zastřešená veranda/terasa.

Svah je řešen terasovitě, před chatou tak vzniká prostor pro vybudování posezení.

3D půdorysy a okótované 2D půdorysy nemovitosti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin