Byt 3+1 v Plzni - Doubravce na prodej!

Byt 3+1 v Plzni - Doubravce na prodej!

AKČNÍ CENA!!!

Hledáte byt v klidné části města, který je obklopen zelení, ale do centra z něj není daleko? Právě jste ho našli!

Tento byt o dispozici 3+1 s balkonem se nachází ve 3. patře panelákového domu v Plzni – Doubravce a disponuje celkovou obytnou plochou 62 m2. V bytě se nachází 3 samostatné neprůchozí pokoje – ložnice, druhý pokoj, který může být využit jako pracovna či dětský pokoj, dále obývací pokoj, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. K bytu náleží také balkon s krásným výhledem do zeleně a komora v mezipatře. Nemovitost je vytápěna ústředním dálkovým topením. Nachází se zde umakartové jádro, původní rozvody elektřiny a vody, ale také původní parkety, které byly 30 let překryty linoleem a jsou ve velmi dobrém stavu – vhodné pouze k přebroušení. Bytový dům má zateplenou fasádu a plastová okna, nachází ve velmi klidném okolí a přírodu zde máte doslova za rohem. V této části čtvrti Doubravka je velmi snadné zaparkovat, což jistě potěší nejednoho řidiče.

V Plzni je vám k dispozici plná občanská vybavenost – pošty, úřady, mateřské, základní či střední školy, učiliště i univerzita, obchody s potravinami nebo obchodní centrum, stejně jako lékárny či nemocnice. Autem si můžete udělat výlet do nedalekého Německa (cca 50 minut) či do Prahy (cca 60 minut). Z města se dostanete vlakem či autobusem do různých koutů republiky, je zde velmi dobrá dopravní dostupnos, i díky dálnici D5. Nedaleko bytového domu máte k dispozici zastávku MHD (Na Dlouhých) vzdálenou asi 3 minuty chůzí.

Pro milovníky turistiky, zimních i letních sportů, se v okolí nachází mnohá místa k objevování, ať už v horách vzdálených 1 hodinu autem (Český les, Šumava či Slavkovský les), nebo nížinách v bezprostředním okolí či o něco dále, do hodiny cesty autem (Brdy, CHKO Křivoklátsko a nespočet lesů v okolí).

Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku tohoto bytu.

Přehrát video

Obývací pokoj je průchozí z chodby a kuchyně.

Pokoj, v němž se aktuálně nachází jídelní kout může posloužit jako ložnice.

Tato místnost může posloužit jako dětský pokoj nebo pracovna.

Původní kuchyně.

Koupelna s WC jsou ještě v původním umakartovém jádru.

Na chodbě se nachází vestavěná skříň.

Okolí bytového domu je velmi klidné, parkování je zde bezproblémové.

Výhled z balkonu je přímo do zeleně.

Popisek vztahující se k výše uvedeným fotkám-půdorysům